Reżyseria:
Michael OfferScenariusz:
Peter GawlerZdjęcia:
Roger DowlingObsada:
Karina Lombard, Claudia Karvan, Laure Killing, Claire Nebout, Andrew McFarlane, Arnaud Giovaninetti, Simone Kessell, Jay Laga'aia, Bernard Verley, Bill Hunter, Manu Bennett, Peter McCauley (więcej)Obsada
Karina Lombard
Najlepsze seriale:
Słowo na L (2004) (serial)
Wołanie o pomoc (2004) (serial)
CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas (2000) (serial)
Claudia Karvan
Australia
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Jack Irish (2016) (serial)
The Clearing (2023) (serial)
Laure Killing
Najlepsze seriale:
Série noire (1984) (serial)
Fabio Montale (2001) (serial)
Franck Keller (2003) (serial)
Claire Nebout
Francja
Najlepsze seriale:
Nicolas Le Floch (2008) (serial)
Laura, le compte à rebours a commencé (2006) (serial)
Julie Lescaut (1992) (serial)
Andrew McFarlane
Australia
Najlepsze seriale:
Wszystkie kwiaty Alice Hart (2023) (serial)
Underbelly (2008) (serial)
Rake (2010) (serial)
Arnaud Giovaninetti
Francja
Najlepsze seriale:
Maigret (1991) (serial)
Candice Renoir (2013) (serial)
Section de recherches (2006) (serial)
Simone Kessell
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Fringe: Na granicy światów (2008) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Jay Laga'aia
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Miecz prawdy (2008) (serial)
Tales of the South Seas (1998) (serial)
Mysterious Island (1995) (serial)
Bernard Verley
Francja
Najlepsze seriale:
Dans un grand vent de fleurs (1996) (serial)
Malone (2002) (serial)
Julie Lescaut (1992) (serial)
Bill Hunter
Australia
Najlepsze seriale:
Pacyfik (2010) (serial)
Space: Above and Beyond (1995) (serial)
Manu Bennett
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Spartakus: Bogowie areny (2011) (serial)
Spartacus (2010) (serial)
Amerykański tata (2005) (serial)
Peter McCauley
Nowa Zelandia
Najlepsze seriale:
Spartacus (2010) (serial)
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
Children of Fire Mountain (1979) (serial)
Peter O'Brien
Australia
Najlepsze seriale:
Underbelly (2008) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
GLOW (2017) (serial)
Brittany Byrnes
Australia
Najlepsze seriale:
Search for Treasure Island (1998) (serial)
Water Rats (1996) (serial)
H2O, wystarczy kropla (2006) (serial)
Martin Copping
Australia
Najlepsze seriale:
Agenci NCIS (2003) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Hawaii 5.0 (2010) (serial)
William Takaku
Papua-Nowa Gwinea
Jeremy Callaghan
Papua-Nowa Gwinea
Najlepsze seriale:
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
SeaChange (1998) (serial)
Murder Call (1997) (serial)
Daniel Daperis
Najlepsze seriale:
The Silver Brumby (1998) (serial)
The Wizards of Aus (2016) (serial)
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)
Sally McDonald
Najlepsze seriale:
Powrót do życia (2007) (serial)
Gliniarze z Melbourne (2008) (serial)
Snowy River: The McGregor Saga (1994) (serial)