Jawara! A Fashionable Judo Girl
Reżyseria:
神田直人Scenariusz:
Yoshiyuki SugaZdjęcia:
Takeshi FukudaMuzyka:
森英治Obsada:
Yūko Minaguchi, Ichirō Nagai, Toshihiko Seki, Akira Kamiya, Chiyoko Kawashima, Miyuki Ichijō, Hōchū Ōtsuka, Masashi Sugawara, Mie Suzuki, Atsuko Mine, Yuzuru Fujimoto, Ginzō Matsuo, Yūko Mizutani (więcej)Obsada
Yūko Minaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kanon (2006) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ichirō Nagai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Akira Kamiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Chiyoko Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Miyuki Ichijō
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Monster (2004) (serial)
Blood+ (2005) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Masashi Sugawara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Mie Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Captain Cubasa (1983) (serial)
Atsuko Mine
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Usagi Drop (2011) (serial)
Yuzuru Fujimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ginzō Matsuo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yūko Mizutani
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ai Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Trigun (1998) (serial)
滝沢ロコ
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Monster (2004) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Ako Mayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Tamao Hayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)
Naoki Makishima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Naoki Bandō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Hirohiko Kakegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)