Zdjęcia:
Toshiaki MoritaMuzyka:
Reijiro KorokuObsada:
Mitsuko Horie, Hideyuki Tanaka, Ken'ichi Ogata, Naoko Watanabe, Shinobu Adachi, Toshihiko Seki, 池田昌子, Masako Nozawa, Eiko Yamada, Hideyuki Hori, Rei Sakuma (więcej)Odcinki(51)
-
Kyoukai no Chiisana Musume (E01)
-
Shinanaide, Tousan! (E02)
-
Oka no Ue no Sanbika (E03)
-
Mishiranu Machi e (E04)
-
Nancy no Yakusoku (E05)
-
Atarashii Fuku Sodou (E06)
-
Ureshii Oshioki (E07)
-
Fushigi na Shinshi (E08)
-
Houtte Okenaiwa (E09)
-
Nantoka Shinakutcha! (E10)
-
Pendleton no Mori de (E11)
-
Snow-fujin no Odoroki (E12)
-
Obasama wa Okinodoku (E13)
-
Tekagami no Omoide (E14)
-
Fushigina Tokkouyaku? (E15)
-
Okora naide! Obasama (E16)
-
Chilton-sensei Daisuki! (E17)
-
Pendleton no Nazo (E18)
-
Odorokubeki Himitsu (E19)
-
Abunai! Pollyanna (E20)
-
Osoroshii Senkoku (E21)
-
Ashi ga Ugokanai!! (E22)
-
Yokatta ga Sagasenai! (E23)
-
Mou Ichido Arukitai! (E24)
-
Kiken na Shujutsu (E25)
-
Shinanaide Pollyanna (E26)
-
Ai ni Naritai (E27)
-
Shinobiyoru Kagei (E28)
-
Sayonara, Beldingsville! (E29)
-
Daitokai Boston no Seikatsu (E30)
Obsada
Mitsuko Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial) - aktor, narrator
Šigurui (2007) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Hideyuki Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ken'ichi Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Naoko Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Shinobu Adachi
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Calimero (1972) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
池田昌子
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Masako Nozawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Eiko Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Hideyuki Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Rei Sakuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Hikaru no go (2001) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Mayumi Shō
Japonia
Najlepsze seriale:
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Kyōko Tongū
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Kōji Totani
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Osamu Saka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Asami Mukaidono
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Wolf's Rain (2003) (serial)
Džúni kokuki (2002) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Takako Kondō
Japonia
Najlepsze seriale:
Versailles no bara (1979) (serial)
Alps no šódžo Heidi (1974) (serial)
Yasuo Muramatsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Masashi Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)