Saint seija
Reżyseria:
Kozo MorishitaScenariusz:
Brother NoppoMuzyka:
Seiji YokoyamaObsada:
Keiko Han, Tōru Furuya, Hirotaka Suzuoki, Youichi Mitsuhashi, Ryō Horikawa, Hideyuki Hori, Yuriko Yamamoto, Mami Koyama, Naoko Watanabe, Hiroko Emori, Kōhei Miyauchi, Kazuyuki Sogabe (więcej)Obsada
Keiko Han
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Tōru Furuya
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
GTO (1999) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Hirotaka Suzuoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Youichi Mitsuhashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ryō Horikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Hideyuki Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Yuriko Yamamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Mami Koyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Naoko Watanabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Hiroko Emori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Kōhei Miyauchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Kazuyuki Sogabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Masaharu Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hirohiko Kakegawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Noriko Uemura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Michiyo Yanagisawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Saint seija (1986) (serial)
Lovely Complex (2007) (serial)
Kidó senši gundam SEED (2002) (serial)
Hideyuki Tanaka (narrator)
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)