Serie(2) / Odcinki(16)
Obsada
Tomáš Bambušek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
#martyisdead (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Volha (2023) (serial)
Robert Urban
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Šéfka (2022) (serial)
Stanislav Šárský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kamenný řád (1975) (serial)
Bakaláři (1972) (serial)
Martin Sitta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Věra Hlaváčková
Czechosłowacja
Jaroslava Pokorná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Petra Špindlerová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Štěpán Krtička
Czechy
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Lucie Vopatová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)
Bohéma (2017) (serial)
Oldřich Bělka
Czechy
Najlepsze seriale:
Sex O'Clock (2023) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Robert Nebřenský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Smysl pro tumor (2024) (serial)
Radka Pavlovčinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Cudotwórcy (2019) (serial)
Kája a Mat+Ema+Tika (2018) (serial)
Vladislav Georgiev
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Miroslav Vladyka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Leoš Noha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Roman Zach
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Filip Kaňkovský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kateřina Peřinová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Aż po uszy (2014) (serial)
Živé terče (2019) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Jaroslav Vundrle
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Matematika zločinu (2023) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Extraktoři (2023) (serial)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1993) (serial)