Obsada
Gavin Gordon
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Disneyland (1954) (serial) - m.a.
Perry Mason (1957) (serial)
Alex Nicol
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Po tamtej stronie (1963) (serial)
William Fawcett
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Francis McDonald
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Lassie (1954) (serial)
Sidney Clute
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Edward Colmans
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
William Henry
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Hogan's Heroes (1965) (serial)
Robert Griffin
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Charles Seel
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Larry J. Blake
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Munsters (1964) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Walter Kingsford
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Kocham Lucy (1951) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Suspicion (1957) (serial)
Robert Foulk
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Harry Tyler
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Maverick (1957) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1955) (serial)
Disneyland (1954) (serial)
Robert Osterloh
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Po tamtej stronie (1963) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Jonathan Hole
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Louis Jean Heydt
Stany Zjednoczone
Richard Loo
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Bewitched (1964) (serial)
William Challee
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Maverick (1957) (serial)
Mauritz Hugo
Szwecja
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Bewitched (1964) (serial)
Bonanza (1959) (serial)
Maria Palmer
Austro-Węgry
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Perry Mason (1957) (serial)