Obsada
David Bunners
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Patrick Rapold
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
X Company (2015) (serial)
Cesarzowa Sisi (2022) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Marcus Mittermeier
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Christina Rainer
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Anja Knauer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Sygnał (2024) (serial)
Die Inselärztin (2018) (serial)
Hans Heller
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Gunther Gillian
Austria
Najlepsze seriale:
Frühling (2011) (serial)
Agathe kann's nicht lassen (2005) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Miguel Herz-Kestranek
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Wagner (1983) (serial)
Radetzkymarsch (1995) (serial)
Strauss Dynasty (1991) (serial)
Peter Davor
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Erwin Steinhauer
Austria
Markus Hering
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Wolke Hegenbarth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Stephanie Stumph
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Jule Ronstedt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Eleonore Weisgerber
Niemcy
Najlepsze seriale:
Deutschland 86 (2018) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Janette Rauch
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Náhrdelník (1992) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Hartmut Becker
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Der Glücksritter (1984) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ulrich Gebauer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Herbert Feuerstein
Austria
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Cornelia Gröschel
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Die Toten vom Bodensee (2014) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)