Dramat
Czechy,
(2021–2022), 40 h 38 min
(Liczba minut: 55–63 min)
Muzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jan Dolanský, Marek Němec, Kristýna Leichtová, Pavel Řezníček, Roman Zach, Igor Chmela, Ondřej Rychlý, Sára Rychlíková, Radúz Mácha, Annette Nesvadbová (więcej)Odcinki(42)
-
Hof a Hof (E01)
-
Příliš úspěšná praxe (E02)
-
Krutá volba (E03)
-
Kdo s koho (E04)
-
Dva proti všem (E05)
-
Kariéra nebo dítě (E06)
-
Vyjednávač (E07)
-
Z kola ven (E08)
-
Králík od Olgy (E09)
-
Vyhoďme ho z kola ven (E10)
-
Vyšší princip (E11)
-
Kde je to jelito? (E12)
-
Osudová chyba (E13)
-
Štvanice (E14)
-
Danajský dar (E15)
-
Netopýr (E16)
-
Výlet s překvapením (E17)
-
Muži v ofsajdu (E18)
-
Hofbauerova milenka (E19)
-
Ikarus Brutus (E20)
-
Díra v hlavě (E21)
-
Všichni jsou už v Libyi (E22)
-
Dráždit kobru (E23)
-
Kaj se za svoje hříchy (E24)
-
Žádná protekce! (E25)
-
Nákaza (E26)
-
Derby (E27)
-
Otec roku (E28)
-
Létající muži (E29)
-
Dej si odchod (E30)
poprzednie
1 - 30
następne
Obsada
Jaroslav Černík
Najlepsze seriale:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Jakub Dittrich
Najlepsze seriale:
Banáni (2023) (serial)
Dobré zprávy (2022) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Filip Müller
Czechy
Najlepsze seriale:
Zdivočelá země (1997) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Aleš Kohout
Najlepsze seriale:
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Petr Jeřábek
Najlepsze seriale:
Docent (2023) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Inspektor Max (2018) (serial)
Veronika Lapková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Układ (2015) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Furia (2016) (serial)
Tomáš Žilinský
Najlepsze seriale:
Hraj něco! (2021) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Irena Kristeková
Najlepsze seriale:
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Pavel Doucek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Polda (2016) (serial)
Martin Šemík
Najlepsze seriale:
Banáni (2023) (serial)
Malá velká liga (2023) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Štěpán Coufal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Volha (2023) (serial)
Táta v nesnázích (2023) (serial)
Štěpán Kaminský
Najlepsze seriale:
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Dominik Teleky
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Jiří Kocman
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Škoda lásky (2013) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Po hlavě (2020) (serial)
Josef Kůrka
Najlepsze seriale:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Matěj Anděl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Živé terče (2019) (serial)
Neviditelní (2014) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Daniel Krejčík
Czechy
Najlepsze seriale:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Jiří Perůtka
Najlepsze seriale:
Malá velká liga (2023) (serial)
Dobré zprávy (2022) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Terezie Vraspírová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Jitka Doležalová
Najlepsze seriale:
#martyisdead (2019) (serial)
Profesor T. (2018) (serial)
Specialisté (2017) (serial)