Dramat
Czechy,
(2021–2022), 40 h 38 min
(Liczba minut: 55–63 min)
Muzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jan Dolanský, Marek Němec, Kristýna Leichtová, Pavel Řezníček, Roman Zach, Igor Chmela, Ondřej Rychlý, Sára Rychlíková, Radúz Mácha, Annette Nesvadbová (więcej)Odcinki(42)
-
Hof a Hof (E01)
-
Příliš úspěšná praxe (E02)
-
Krutá volba (E03)
-
Kdo s koho (E04)
-
Dva proti všem (E05)
-
Kariéra nebo dítě (E06)
-
Vyjednávač (E07)
-
Z kola ven (E08)
-
Králík od Olgy (E09)
-
Vyhoďme ho z kola ven (E10)
-
Vyšší princip (E11)
-
Kde je to jelito? (E12)
-
Osudová chyba (E13)
-
Štvanice (E14)
-
Danajský dar (E15)
-
Netopýr (E16)
-
Výlet s překvapením (E17)
-
Muži v ofsajdu (E18)
-
Hofbauerova milenka (E19)
-
Ikarus Brutus (E20)
-
Díra v hlavě (E21)
-
Všichni jsou už v Libyi (E22)
-
Dráždit kobru (E23)
-
Kaj se za svoje hříchy (E24)
-
Žádná protekce! (E25)
-
Nákaza (E26)
-
Derby (E27)
-
Otec roku (E28)
-
Létající muži (E29)
-
Dej si odchod (E30)
poprzednie
1 - 30
następne
Obsada
Josef Zýka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Kateřina Petrová
Najlepsze seriale:
Zločiny Velké Prahy (2021) (serial)
Karetka 2 (2013) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Michala Cyrani
Najlepsze seriale:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Osada (2021) (serial)
Světlu vstříc (2018) (serial)
Heda Pacnerová
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Tomáš Kořének
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Michal Maléř
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pod hladinou (2023) (serial)
Mordparta (2016) (serial)
Vesničan (2018) (serial)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Jiří Švec
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Jakub Šafránek
Najlepsze seriale:
Znamení koně (2011) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Alexandra Ptáčková
Najlepsze seriale:
1. MISE (2021) (serial)
Zbigniew Kalina
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Rostislav Trtík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Czerwona linia (2018) (serial)
Zdeněk Janál
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bohéma (2017) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Jiří Šafránek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Banáni (2023) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Františka Brzobohatá
Najlepsze seriale:
McMafia (2018) (serial)
The Romanoffs (2018) (serial)
Atentát (2015) (serial)
Jindřich Dohnal
Najlepsze seriale:
1. MISE (2021) (serial)
Adéla Gajdošová
Najlepsze seriale:
Specialisté (2017) (serial)
1. MISE (2021) (serial)
Lenka Vacvalová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Karetka 2 (2013) (serial)
Všechny moje lásky (2015) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Viktor Zavadil
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Chlap (2022) (serial)