Obsada
Klaus Zmorek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Wolfram Berger
Austria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Wilfried Hochholdinger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Speer und er (2005) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Frank Leo Schröder
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Achim Wolff
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Stefan Konarske
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Luden (2023) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Résistance (2014) (serial)
Gilbert von Sohlern
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Andreja Schneider
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Mój kumpel duch (2013) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Hansi Jochmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ku'damm 56 (2016) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Angelika Bartsch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Helmut Krauss
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Wojna i pokój (2007) (serial)
Fix und Foxi (1999) (serial)
Bibi Blocksberg (1994) (serial)
Esther Seibt
Niemcy
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Aline Hochscheid
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Andreas Borcherding
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Hartmut Schreier
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Thomas Huber
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Robert Lohr
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Maria Schuster
Najlepsze seriale:
Ein starkes Team (1994) (serial)
Wolffs Revier (1992) (serial)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (serial)
Alexander Hörbe
Niemcy
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Kleo (2022) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Axel Scholtz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)