Obsada
James Franciscus
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Rawhide (1959) (serial)
Linda Evans
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Północ-Południe (1985) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Ralph Bellamy
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
The Winds of War (1983) (serial)
War and Remembrance (1988) (serial)
Dick Miller
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Justice League Unlimited (2004) (serial)
Brygada specjalna (1982) (serial)
Batman: Serial animowany (1992) (serial)
Richard Mulligan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Złotka (1985) (serial)
Hey Arnold! (1996) (serial)
Highway to Heaven (1984) (serial)
Susan Anton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Alfred Hitchcock Presents (1985) (serial)
The Larry Sanders Show (1992) (serial)
Marc Alaimo
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Hoży doktorzy (2001) (serial)
Zagubiony w czasie (1989) (serial)
Albert Salmi
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Robert Walden
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Columbo (1971) (serial)
Prezydencki poker (1999) (serial)
Centennial (1978) (serial)
Christopher Stone
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
Sorrell Booke
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Producers' Showcase (1954) (serial)
M*A*S*H (1972) (serial)
Smerfy (1981) (serial)
Leif Erickson
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
The Name of the Game (1968) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
James Luisi
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Wonder Woman (1975) (serial)
Owen Marshall: Counselor at Law (1971) (serial)
Whitney Blake
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Maverick (1957) (serial)
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (serial)
Collin Wilcox Paxton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Strefa mroku (1959) (serial)
Longstreet (1971) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Norman Alden
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Fall Guy (1981) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Aaahh!!! Real Monsters (1994) (serial)
Robert Mandan
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Longstreet (1971) (serial)
Marcus Welby, M.D. (1969) (serial)
Złotka (1985) (serial)
Robert Middleton
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Rawhide (1959) (serial)
Get Smart (1965) (serial)
Mission: Impossible (1966) (serial)
John Karlen
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Dark Shadows (1966) (serial)
The Winds of War (1983) (serial)
Hill Street Blues (1981) (serial)
Gregory Sierra
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The Ray Bradbury Theater (1985) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Ellen (1994) (serial)