Odcinki(43)
-
Cesta do L.A. (S01E01)
-
Omluva (S01E02)
-
Vůně hnoje (S01E03)
-
Hledá se milenka (S01E04)
-
Skleněný zvěřinec (S01E05)
-
Zázrak zrození (S01E06)
-
Náprava mužů (S01E07)
-
Jak zachránit žirafy (S01E08)
-
Čudlovo odhalení (S01E09)
-
Peníze dělají člověka (S01E10)
-
Chudoba cti netratí (S01E11)
-
Mít sestru se hodí (S01E12)
-
První polibek (S01E13)
-
City a investice (S01E14)
-
Dobrodružství v lesích (S01E15)
-
Zachraňte Haďáka (S01E16)
-
Bulíku, nebreč (S01E17)
-
Trable s dárkem (S01E18)
-
Náhradní otec (S01E19)
-
Past na Viky (S01E20)
-
Ona ví, že já vím! (S01E21)
-
O nevěře se nemluví (S01E22)
-
Alex je lepší Viky (S01E23)
-
Svatební pochyby (S01E24)
-
Holka z děcáku (S01E25)
-
Detektiv (S01E26)
-
První pusa je nejsladší (S01E27)
-
Klub zlomených srdcí (S01E28)
-
Láska prochází žaludkem (S01E29)
-
Duet (S01E30)
Obsada
Martina Hudečková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Škola za školou (1981) (serial)
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Natálie Halouzková
Czechy
Najlepsze seriale:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Michal Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Goran Maiello
Czechy
Najlepsze seriale:
Pan profesor (2021) (serial)
Případy mimořádné Marty (2022) (serial)
Pod hladinou (2023) (serial)
Jakub Barták
Czechy
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Adéla Hesová
Czechy
Najlepsze seriale:
Zoo (2022) (serial)
Milan Slepička
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Příběhy včelích medvídků (1984) (serial)
1864 (2014) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Jan Vápeník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Furia (2016) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Julia Issa
Najlepsze seriale:
Volha (2023) (serial)
Oktopus (2023) (serial)
Hop nebo trop (2004) (serial)
Petr Burian
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Václav Noid Bárta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Atentát (2015) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Barbora Goldmannová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Kancl (2014) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Pavel Tesař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Méďové na cestách (2013) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Martin Davídek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zdivočelá země (1997) (serial)
Tomáš Weber
Najlepsze seriale:
Iveta (2022) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serial)
Lucie Chlumská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Strážce duší (2005) (serial)
Martin Bareš
Najlepsze seriale:
W cieniu (2018) (serial)
Odznak Vysočina (2022) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Lukáš Mucha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dáma a Král (2017) (serial)
Polda (2016) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)