Reżyseria:
Václav HudečekZdjęcia:
Věra ŠtinglováMuzyka:
Zdeněk ŠikolaObsada:
Jiřina Štěpničková, Petr Kostka, Jaroslava Pokorná, Jaroslav Satoranský, Jiří Pleskot, Josef Chvalina, Jaromír Hanzlík, Petr Čepek, Lubomír Lipský st., Marie Drahokoupilová (więcej)Obsada
Jiřina Štěpničková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Petr Kostka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Jaroslava Pokorná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Jiří Pleskot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Josef Chvalina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Poslední mohykán (1947)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Jaromír Hanzlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Petr Čepek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Revizor (1971) (nagranie teatralne)
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Marie Drahokoupilová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Kam slunce nechodí... (1971) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Ludmila Vostrčilová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Jaroslav Moučka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Krabat - Uczeń czarnoksiężnika (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Ilja Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Otto Budín
Austria
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Rudolf Kalina
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Na skraju lasu (1976)
Światowcy (1969)