Die Rote Meile - Season 1 (1999) (seria)
Reżyseria:
Axel BockScenariusz:
Bob HirschZdjęcia:
Ludwig FranzObsada:
Leon Boden, Renate Geißler, Silvana Bayer, Fabian Harloff, Ann-Cathrin Sudhoff, Dirk Galuba, Sylvia Leifheit, Peter von Strombeck, Uli Krohm, Michael Christian, Lance Girard, Yasmina Filali (więcej)Obsada
Leon Boden
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Renate Geißler
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Silvana Bayer
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Hallo Robbie! (2001) (serial)
Fabian Harloff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Ann-Cathrin Sudhoff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Dirk Galuba
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Kompania braci (2001) (serial)
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Der Kleine Ritter Trenk (2011) (serial)
Sylvia Leifheit
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Die Cleveren (1998) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Peter von Strombeck
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Schloss Einstein (1998) (serial)
Uli Krohm
Niemcy
Najlepsze seriale:
Gladbeck (2018) (serial)
Kid Cosmic (2021) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Michael Christian
Niemcy
Najlepsze seriale:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (serial)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Lance Girard
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Speer und er (2005) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Yasmina Filali
Francja
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Christiane Hagemann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schloss Einstein (1998) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Powder Park (2001) (serial)
Cornelia Corba
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Thomas Lawinky
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Osiem dni (2019) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Markus Majowski
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Karoline Maria Barsch
Najlepsze seriale:
Die Rosenheim-Cops (2002) (serial)
Stefanie - Eine Frau startet durch (1995) (serial)