Serie(32) / Odcinki(339)
-
Season 1 (1981) - 5 odcinków
-
Season 2 (1982) - 8 odcinków
-
Season 3 (1983) - 7 odcinków
-
Season 4 (1984) - 10 odcinków
-
Season 5 (1985) - 7 odcinków
-
Season 6 (1986) - 9 odcinków
-
Season 7 (1987) - 9 odcinków
-
Season 8 (1988) - 9 odcinków
-
Season 9 (1989) - 9 odcinków
-
Season 10 (1990) - 10 odcinków
-
Season 11 (1991) - 10 odcinków
-
Season 12 (1992) - 10 odcinków
-
Season 13 (1993) - 10 odcinków
-
Season 14 (1994) - 10 odcinków
-
Season 15 (1995) - 10 odcinków
-
Season 16 (1996) - 10 odcinków
-
Season 17 (1997) - 10 odcinków
-
Season 18 (1998) - 11 odcinków
-
Season 19 (1999) - 9 odcinków
-
Season 20 (2000) - 9 odcinków
-
Season 21 (2001) - 11 odcinków
-
Season 22 (2002) - 7 odcinków
-
Season 23 (2003) - 9 odcinków
-
Season 24 (2004) - 11 odcinków
-
Season 25 (2005) - 13 odcinków
-
Season 26 (2006) - 10 odcinków
-
Season 27 (2007) - 10 odcinków
-
Season 28 (2008) - 7 odcinków
-
Season 29 (2009) - 12 odcinków
-
Season 30 (2010) - 9 odcinków
Obsada
Rüdiger Wandel
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Bernd Tauber
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Boot (1985) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Astrid M. Fünderich
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Hans Peter Hallwachs
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Il deserto di fuoco (1997) (serial)
Grace Simon
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Einstein (2015) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Josefine Preuß
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Stefan Weinert
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Oderbruch (2023) (serial)
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Mój kumpel duch (2013) (serial)
Katja Studt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Rita Russek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Nicola Tiggeler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Hubert und Staller (2011) (serial)
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Katja Rupé
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Cyrk Humberto (1988) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Michael Hinz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Le Temps des as (1978) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Volker Lechtenbrink
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Armin Rohde
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Gryf (2023) (serial)
Zwischen Himmel und Hölle (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Nina Petri
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Michael Zittel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Uwe Fellensiek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Irina Wanka
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Engrenages (2005) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Michael Kessler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kesslers Knigge (2009) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Enzi Fuchs
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)