Serie(32) / Odcinki(339)
-
Season 1 (1981) - 5 odcinków
-
Season 2 (1982) - 8 odcinków
-
Season 3 (1983) - 7 odcinków
-
Season 4 (1984) - 10 odcinków
-
Season 5 (1985) - 7 odcinków
-
Season 6 (1986) - 9 odcinków
-
Season 7 (1987) - 9 odcinków
-
Season 8 (1988) - 9 odcinków
-
Season 9 (1989) - 9 odcinków
-
Season 10 (1990) - 10 odcinków
-
Season 11 (1991) - 10 odcinków
-
Season 12 (1992) - 10 odcinków
-
Season 13 (1993) - 10 odcinków
-
Season 14 (1994) - 10 odcinków
-
Season 15 (1995) - 10 odcinków
-
Season 16 (1996) - 10 odcinków
-
Season 17 (1997) - 10 odcinków
-
Season 18 (1998) - 11 odcinków
-
Season 19 (1999) - 9 odcinków
-
Season 20 (2000) - 9 odcinków
-
Season 21 (2001) - 11 odcinków
-
Season 22 (2002) - 7 odcinków
-
Season 23 (2003) - 9 odcinków
-
Season 24 (2004) - 11 odcinków
-
Season 25 (2005) - 13 odcinków
-
Season 26 (2006) - 10 odcinków
-
Season 27 (2007) - 10 odcinków
-
Season 28 (2008) - 7 odcinków
-
Season 29 (2009) - 12 odcinków
-
Season 30 (2010) - 9 odcinków
Obsada
Heikko Deutschmann
Austria
Najlepsze seriale:
1864 (2014) (serial)
Koło czasu (2021) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Gaby Dohm
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Burkhard Heyl
Najlepsze seriale:
War and Remembrance (1988) (serial)
Peter the Great (1986) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Julia Jäger
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Allein gegen die Zeit (2010) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Carola Regnier
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Donna Leon (2000) (serial)
Niels Bruno Schmidt
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Berlińskie psy (2018) (serial)
Okręt (2018) (serial)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Ralph Herforth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Allein gegen die Zeit (2010) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Daniel Andres Werner
Argentyna
Najlepsze seriale:
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Simone Thomalla
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Frühling (2011) (serial)
Kelly Trump
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Iris Junik
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
Corinna Nilson
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Kirsten Block
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Deutschland 86 (2018) (serial)
Dreileben (2011) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Dennis Grabosch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
Annett Renneberg
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Johannes Brandrup
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Bert Stevens
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Poszukiwany: żywy lub martwy (1958) (serial)
Spotkanie z Alfredem Hitchcockiem (1962) (serial)
Kocham Lucy (1951) (serial)
Jürgen Tarrach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Stacja Berlin (2016) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Sophie Schütt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Emilie Richards (2009) (serial)
Helmut Berger
Austria
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)