Obsada
Hartmut Schreier
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Wilfried Klaus
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Margot Mahler
Niemcy
Najlepsze seriale:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Henner Quest
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Unsere Farm in Irland (2007) (serial)
Felix von Manteuffel
Niemcy
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Eifelpraxis (2016) (serial)
Hanno Pöschl
Austria
Najlepsze seriale:
Via Mala (1985) (serial)
Wagner (1983) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Angelika Bender
Niemcy
Najlepsze seriale:
Simsala Grimm (1999) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Michael Schiller
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Sarah Camp
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Frühling (2011) (serial)
Heinz Baumann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Gernot Duda
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Joseph Balsamo (1973) (serial)
Simsala Grimm (1999) (serial)
Silas (1981) (serial)
Thomas Naumann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Unser Charly (1995) (serial)
Ankie Lau
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein Schloß am Wörthersee (1990) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Werner Asam
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Die Toten vom Bodensee (2014) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Eckhard Heise
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Nicolin Kunz
Austria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Marion Mathoi
Austria
Najlepsze seriale:
Hubert und Staller (2011) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Doktor z alpejskiej wioski (2008) (serial)
Karin Rasenack
Niemcy
Najlepsze seriale:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (serial)
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
Dominique Lorenz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Die Kommissarin (1994) (serial)
Ludger Burmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)