Zdjęcia:
Graham FrakeMuzyka:
Jim ParkerObsada:
John Nettles, Daniel Casey, Laura Howard, Barry Jackson, Richard Briers, Judy Parfitt, Julian Wadham, Dominic Jephcott, Christopher Villiers (więcej)Odcinki(4)
-
Death's Shadow (S02E01)
-
Strangler's Wood (S02E02)
-
Dead Man's Eleven (S02E03)
-
Blood Will Out (S02E04)
Obsada
Jeremy Clyde
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Downton Abbey (2010) (serial)
Ashes to Ashes (2008) (serial)
The Dick Van Dyke Show (1961) (serial)
Phyllis Logan
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Downton Abbey (2010) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Wallander (2008) (serial)
Nicholas Farrell
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
To Play the King (1993) (serial)
The Jewel in the Crown (1984) (serial)
Debbie Chazen
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Sherlock (2010) (serial)
Upadek królestwa (2015) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Toby Jones
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Sherlock (2010) (serial)
Mr Bates vs. The Post Office (2024) (serial)
Detectorists (2014) (serial)
Cyril Shaps
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Persuaders! (1971) (serial)
Doktor Who (1963) (serial)
Święty (1962) (serial)
Robert Hardy
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
Mała Dorrit (2008) (serial)
Far Pavilions, The (1984) (serial)
Anthony Calf
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Duma i uprzedzenie (1995) (serial)
Z pamiętnika położnej (2012) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Annabelle Apsion
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Z pamiętnika położnej (2012) (serial)
The Halcyon (2017) (serial)
Shameless (2004) (serial)
Felicity Dean
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Hale and Pace (1988) (serial)
Far Pavilions, The (1984) (serial)
The Professionals (1977) (serial)
Duncan Preston
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
If Tomorrow Comes (1986) (serial)
Robin z Sherwood (1984) (serial)
Imelda Staunton
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Życie w Cranford (2007) (serial)
Terence Rigby
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Święty (1962) (serial)
Tinker, Tailor, Soldier, Spy (1979) (serial)
Morderstwa w Midsomer (1997) (serial)
Hilda Braid
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
One Foot in the Grave (1990) (serial)
Moja rodzinka (2000) (serial)
Ultimate Force (2002) (serial)
Ella Jones
Najlepsze seriale:
Nearly Famous (2007) (serial)
Morderstwa w Midsomer (1997) (serial)
Silent Witness (1996) (serial)
Kevin McNally
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Downton Abbey (2010) (serial)
A Bit of Fry and Laurie (1987) (serial)
John Duttine
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Tales of the Unexpected (1979) (serial)
Dalziel and Pascoe (1996) (serial)
The Jury (2002) (serial)
Elizabeth Garvie
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The House of Eliott (1991) (serial)
Morderstwa w Midsomer (1997) (serial)
The Agatha Christie Hour (1982) (serial)
Paul Jesson
Wielka Brytania
Tricia George
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
All Creatures Great and Small (1978) (serial)
The House of Eliott (1991) (serial)
The Singing Detective (1986) (serial)