Serie(9) / Odcinki(73)
Obsada
Jens-Uwe Bogadtke
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Hinter Gittern - Der Frauenknast (1997) (serial)
Thomas Rudnick
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Der Palast (2021) (serial)
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Rosel Zech
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Fabrik der Offiziere (1989) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Susanne Gärtner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Hary Prinz
Austria
Najlepsze seriale:
Wojna i pokój (2007) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Stefan Kurt
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Dreileben (2011) (serial)
Allmen (2017) (serial)
Bella Germania (2019) (serial)
Alexander Beyer
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Mała doboszka (2018) (serial)
Deutschland (2015) (serial)
Deutschland 86 (2018) (serial)
Birgit Doll
Austria
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Imke Barnstedt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Volker Michalowski
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Nicole Heesters
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Hotel Europa (2022) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Manfred Zapatka
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Fabrik der Offiziere (1989) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ludwig Trepte
Najlepsze seriale:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
4 Blocks (2017) (serial)
1864 (2014) (serial)
David Bunners
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Julia Brendler
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Camino de Santiago (1999) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Terre indigo (1995) (serial)
Vadim Glowna
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Les Misérables (2000) (serial)
Kroniki marsjanskie (1980) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Petra Kelling
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Praxis mit Meerblick (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Oliver Stritzel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Das Boot (1985) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Florian Bartholomäi
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Zaginiony (2014) (serial)
Deutschland (2015) (serial)
Dreileben (2011) (serial)
Tom Mikulla
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)