Reżyseria:
Wolfgang LiebeneinerScenariusz:
Wolfgang LiebeneinerZdjęcia:
Bruno TimmMuzyka:
Hans-Martin MajewskiObsada:
Reinhard Kolldehoff, Hans Quest, Paul Esser, Maria Sebaldt, Helmuth Lohner, Gisela Trowe, Rainer Penkert, Fritz Wagner, Rudolf Vogel, Ruth Johansson, Ingrid Lutz, Helen Vita, Eva Ingeborg Scholz (więcej)Obsada
Reinhard Kolldehoff
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Wielka włóczęga (1966)
La caduta degli dei (1969)
La Horse (1970)
Hans Quest
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
The Serpent's Egg (1977)
Tatort (1970) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Paul Esser
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Emil i Lönneberga (1971)
Das Spukschloß im Spessart (1960)
Le Joueur (1958)
Maria Sebaldt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Hauptmann von Köpenick (1956)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Helmuth Lohner
Austria
Najlepsze filmy:
Die schöne Lügnerin (1959)
Das Wirtshaus im Spessart (1958)
The Plot to Kill Hitler (1990) (film telewizyjny)
Gisela Trowe
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Verlorene (1951)
Un cercueil de diamants (1966)
Tatort (1970) (serial)
Rainer Penkert
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Wir Wunderkinder (1958)
Najdłuższy dzień (1962)
Morituri (1965)
Fritz Wagner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Stukas (1941)
Rudolf Vogel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Ein Mann geht durch die Wand (1959)
Feuerwerk (1954)
Robinson soll nicht sterben (1957)
Ruth Johansson
Rzesza Niemiecka
Ingrid Lutz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Helen Vita
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Cabaret (1972)
Satansbraten (1976)
Eva Ingeborg Scholz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der amerikanische Soldat (1970)
Emil and the Detectives (1964)
Der Verlorene (1951)
Karl John
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Najdłuższy dzień (1962)
Hunde, wollt ihr ewig leben (1959)
Der Hexer (1964)
Willi Rose
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Hauptmann von Köpenick (1956)
Ich klage an (1941)
Tatort (1970) (serial)
Jakob Tiedtke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der junge Graf (1935)
Die Frau meiner Träume (1944)
Der große König (1942)
Wolfgang Neuss
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Wir Wunderkinder (1958)
Der Hauptmann von Köpenick (1956)
Rosen für den Staatsanwalt (1959)
Gisela von Collande
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Stern von Afrika (1957)
Herbert Weissbach
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Blaszany bębenek (1979)
Die Halbstarken (1956)
Otto - Der Film (1985)
Ewald Wenck
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Feuerzangenbowle (1944)
Viktor und Viktoria (1933)
Schloß Gripsholm (1963)