Mama wa šógaku jonensei
Twórcy:
Hajime YatateReżyseria:
Shuji IuchiScenariusz:
Shuji IuchiZdjęcia:
Kazunobu OkedaObsada:
Rihoko Yoshida, Satomi Kōrogi, 伊倉一恵, Aruno Tahara, Chiyoko Kawashima, Takumi Yamazaki, Ichirō Nagai, Hōchū Ōtsuka, Sumi Shimamoto, Hisako Kyōda, Hiroyuki Shibamoto, Urara Takano, Kappei Yamaguchi (więcej)Obsada
Rihoko Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Satomi Kōrogi
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Ničidžó (2011) (serial) - aktor, narrator
伊倉一恵
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Aruno Tahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Chiyoko Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Takumi Yamazaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hellsing (2001) (serial)
Ichirō Nagai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hōchū Ōtsuka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Sumi Shimamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial) - narrator
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hisako Kyōda
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Hiroyuki Shibamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Musekinin kančó Tylor (1993) (serial)
Planetes (2003) (serial)
Urara Takano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Noir (2001) (serial)
Kappei Yamaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Tomoko Maruo
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ušio to Tora (1992) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Yuri Shiratori
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
GTO (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Chafūrin
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Saburó Kamei
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Seirei no moribito (2007) (serial)
Akemi Shinohara
Japonia
Jun'ichi Kanemaru
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Tamao Hayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
City Hunter (1987) (serial)