Zdjęcia:
Keishichi KurokiMuzyka:
Takeo WatanabeObsada:
Hiromi Tsuru, 池田昌子, Kinshirō Iwao, Ichirō Nagai, Hirotaka Suzuoki, Ken'ichi Ogata, Chiyoko Kawashima, Kōichi Kitamura, Banjō Ginga, Kiyoshi Kobayashi (więcej)Odcinki(53)
-
Tabidachi (E01)
-
Tooi Michi (E02)
-
Okaasan no Chikara (E03)
-
Doro Darake no Hakushaku (E04)
-
Ojii-san to Mago (E05)
-
Futari no Haha (E06)
-
Circus no Shounen (E07)
-
Yopparai no Roba (E08)
-
Shoubai Gataki (E09)
-
Shashinki Dorobou (E10)
-
Baron Ganbaru (E11)
-
Tatta Futari no Kankyaku (E12)
-
Alps Koe (E13)
-
Utsukushii Kuni de (E14)
-
France! France! (E15)
-
Okaa-san no Ketsui (E16)
-
Paris no Yado (E17)
-
Simon Jii-san (E18)
-
Paris no Shita Machikko (E19)
-
Palikare to no Wakare (E20)
-
Saigo no Kotoba (E21)
-
Wasurarenai Hitobito (E22)
-
Hitoribocchi no Tabi (E23)
-
Utsukushii Niji (E24)
-
Palikare! Watashi no Palikare! (E25)
-
Shinsetsu na Rouquerie Oba-san (E26)
-
Ojii-san no Rei Kao (E27)
-
Paindavoine Koujou (E28)
-
Ike no Hotori no Koya (E29)
-
Jibun no Chikara (E30)
Obsada
Hiromi Tsuru
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
池田昌子
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Monster (2004) (serial)
Kinshirō Iwao
Japonia
Ichirō Nagai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Hirotaka Suzuoki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Seikai no monšó (1999) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Ken'ichi Ogata
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Chiyoko Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Captain Future (1978) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Kōichi Kitamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Banjō Ginga
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Kiyoshi Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Basilisk: Kóga ninpó čó (2005) (serial)
Noriko Tsukase
Japonia
Najlepsze seriale:
Seton dóbucuki: Risu no Banner (1979) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Seidžúši Bismarck (1984) (serial)
Rihoko Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Kazuhiko Kishino
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Slayers (1995) (serial)
Fullmetal Panic! (2002) (serial)
Akira Shimada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Akira Murayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Versailles no bara (1979) (serial)
Yoshito Yasuhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Violet Evergarden (2018) (serial)
Monster (2004) (serial)
Akiko Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Shin Aomori
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Hisako Kyōda
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Takuzō Kamiyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mirai šónen Conan (1978) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)