Praxis Bülowbogen - Season 3 (1991) (seria)
Obsada
Günter Pfitzmann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Mareike Carrière
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Gesine Cukrowski
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Bruno Dietrich
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
La Belle Anglaise (1988) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Cornelia Froboess
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Alles außer Mord! (1994) (serial)
Stefan Gossler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Big Mouth (2017) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Mia and Me (2011) (serial)
Gaby Heinecke
Najlepsze seriale:
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Carola Höhn
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Derrick (1974) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Anita Kupsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
O zvířatech a lidech (1994) (serial)
Die Kommissarin (1994) (serial)
Johanna König
Rzesza Niemiecka
Lena Lessing
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Sebastian Fitzek: Terapia (2023) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ronald Nitschke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Puma - Kämpfer mit Herz (2000) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Wolf Roth
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Barbara Seeliger
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Karsten Speck
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Morden im Norden (2012) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Eleonore Weisgerber
Niemcy
Najlepsze seriale:
Deutschland 86 (2018) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)