Alphateam - Die Lebensretter im OP - Season 5 (2000) (seria)
Reżyseria:
Norbert Schultze Jr.Zdjęcia:
Oliver JakobObsada:
Wolfgang Wagner, Hermann Toelcke, Ines Meyer-Kormes, Marlies Engel, Uwe Karpa, Emily Wood, Anja Herden, Matthias Kreß, Anja Topf, Annette Mayer, Norbert Ghafouri, Katharina Schubert (więcej)Obsada
Wolfgang Wagner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Heidi (2013) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Die Rosenheim-Cops (2002) (serial)
Hermann Toelcke
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Die Cleveren (1998) (serial)
Doppelter Einsatz (1994) (serial)
Da kommt Kalle (2006) (serial)
Marlies Engel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Der Landarzt (1987) (serial)
Uwe Karpa
Niemcy
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Emily Wood
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
The Bill (1984) (serial)
Die Kommissarin (1994) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Anja Herden
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Matthias Kreß
Najlepsze seriale:
Für alle Fälle Stefanie (1995) (serial)
Die Rettungsflieger (1997) (serial)
Forsthaus Falkenau (1989) (serial)
Anja Topf
Austria
Najlepsze seriale:
Die Cleveren (1998) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Annette Mayer
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
SOKO Stuttgart (2009) (serial)
Norbert Ghafouri
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die Cleveren (1998) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Katharina Schubert
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Bobby Brederlow
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Four Seasons (2008) (serial)
Anette Felber
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Donna Leon (2000) (serial)
Sonja Kerskes
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Stacja Berlin (2016) (serial)
Arme Millionäre (2005) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Soňa Červená
Czechosłowacja
Sebastian Goder
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Watzmann ermittelt (2019) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)