Scenariusz:
Akira MiyazakiZdjęcia:
Keishichi KurokiMuzyka:
Kōichi SakataObsada:
Minori Matsushima, Kazuhiko Inoue, Junpei Takiguchi, Sakiko Tamagawa, Yumi Takada, Rihoko Yoshida, Kaneta Kimotsuki, Akiko Tsuboi, Ikuko Tani (więcej)Odcinki(50)
-
Atarashii Tochi e (E01)
-
Kawaii Yatsu (E02)
-
Kawarimono (E03)
-
Hajimete no Tanken (E04)
-
Ame Nochi Hare (E05)
-
Adelaide to Iu Machi (E06)
-
Ben no Sainan (E07)
-
Shuppatsu no Zen'ya (E08)
-
Adelaide e no Michi (E09)
-
Midori no Machi (E10)
-
Chiisana Wagaya (E11)
-
Adelaide no Yoru (E12)
-
Ben ga Yattekita! (E13)
-
Takumashii Otoko (E14)
-
Futatsu no Ie (E15)
-
Zubunure no Oisha-san (E16)
-
Fukou na Dekigoto (E17)
-
Kinobori (E18)
-
Kyou wa Kaimono (E19)
-
Ido no Mizu (E20)
-
Adelaide no Sekkeisha (E21)
-
Renga to Dingo no Ko (E22)
-
Omae no Na wa Little (E23)
-
Natsu no Owari no Hi (E24)
-
Tsuitenai Toki wa... (E25)
-
Byouki ni Natta! (E26)
-
Kaze ni Notte (E27)
-
Kawa no Mukougishi (E28)
-
Little no Kunren (E29)
-
Tanjoubi no Okurimono (E30)
Obsada
Minori Matsushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Kazuhiko Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Junpei Takiguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Yumi Takada
Japonia
Najlepsze seriale:
Ranma 1/2 (1989) (serial)
Seidžúši Bismarck (1984) (serial)
City Hunter (1987) (serial)
Rihoko Yoshida
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Akage no Anne (1979) (serial)
Kaneta Kimotsuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Akiko Tsuboi
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Dragon Ball (1986) (serial)
Ikuko Tani
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Katsunosuke Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mie Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Gintama (2006) (serial)
Saint seija (1986) (serial)
Captain Cubasa (1983) (serial)
Takashi Yasuda
Japonia
Najlepsze seriale:
Versailles no bara (1979) (serial)
Nils no fušigi na tabi (1980) (serial)
Miyoko Asō
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Mikio Terashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šin Lupin sansei (1977) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Miyoko Shouji
Japonia
Najlepsze seriale:
NANA (2006) (serial)
Čihajafuru (2011) (serial)
Nils no fušigi na tabi (1980) (serial)
Chikako Akimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Slayers (1995) (serial)
Versailles no bara (1979) (serial)
Meitantei Conan (1996) (serial)
Reiko Yamada
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Dragon Ball Z (1989) (serial)
Učúsen Sagittarius (1986) (serial)
Tatsuya Matsuda
Japonia
Yōko Matsuoka
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)