Reżyseria:
Russell MulcahyZdjęcia:
Martin McGrathObsada:
Geoffrey Rush, Judy Davis, Jesse Spencer, Tim Draxl, Craig Horner, Brittany Byrnes, Gyton Grantley, Filip, książę Edynburga (m.a.), Chas Green (więcej)Opisy(1)
As the target of his father Harold's (Geoffrey Rush) drunken abuse, young Tony Fingleton (Jesse Spencer) escapes to the underwater solitude of the local pool, where he aspires to win his father's love by becoming a national swimming champion. But when his cruel father pits Tony against his own brother in a competition to make the Olympic team, Tony must find the courage to swim his way to victory... and out of his father's emotionally crippling net. (oficjalny tekst dystrybutora)
(więcej)Obsada
Geoffrey Rush
Australia
Najlepsze filmy:
Gdzie jest Nemo (2003)
Jak zostać królem (2010)
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)
Judy Davis
Australia
Najlepsze filmy:
Mężowie i żony (1992)
Barton Fink (1991)
Swimming Upstream (2003)
Jesse Spencer
Australia
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
Death In Holy Orders (2003) (serial)
Lorna Doone (2000) (film telewizyjny)
Tim Draxl
Australia
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
Undocumented (2010)
Kochanie, poznaj moich kumpli (2011)
Craig Horner
Australia
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
Hotel śmierci (2006)
Przyjaciel z dzieciństwa (2021)
Brittany Byrnes
Australia
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
Babe: Świnka z klasą (1995)
Little Oberon (2005) (film telewizyjny)
Gyton Grantley
Australia
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
Balibo (2009)
Beneath Hill 60 (2010)
Filip, książę Edynburga (m.a.)
Grecja
Najlepsze filmy:
Underground (1995) - m.a.
Swimming Upstream (2003) - m.a.
A Private Function (1984) - m.a.
Chas Green
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
Mermaids (2003) (film telewizyjny)
Seconds to Spare (2002) (film telewizyjny)
Christopher Morris
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
VI Batalion (2005)
Miasteczko Salem (2004) (film telewizyjny)
David Hoflin
Szwecja
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
Peryferal (2022) (serial)
Evil Angels (1988)
Sonja Zanger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
Todd Leigh
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
The Outsider (2002) (film telewizyjny)
Moja lista osób do odstrzału (2011)
Deborah Kennedy
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
The Sum of Us (1994)
Charlie i Boots (2009)
Raj Ryan
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
Son of the Mask (2005)
Laura Donaldson
Najlepsze filmy:
Swimming Upstream (2003)
Curse of the Talisman (2001) (film telewizyjny)