Druaga no tó - ~the Aegis of URUK~ (2008) (seria)
Scenariusz:
Shōji GatōZdjęcia:
Haruhide IshiguroMuzyka:
Hitoshi SakimotoObsada:
Ken'ichirō Ōhashi, Risa Hayamizu, Fumiko Orikasa, Risa Mizuno, Yui Horie, Takaya Hashi, Akira Ishida, Masaki Terasoma, Takahiro Sakurai, Masahiko Tanaka, Hiroki Yasumoto, Toshihide Tsuchiya (więcej)Obsada
Ken'ichirō Ōhashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Risa Hayamizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Fumiko Orikasa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Risa Mizuno
Japonia
Najlepsze seriale:
Akame ga kill! (2014) (serial)
Higuraši no naku koro ni (2006) (serial)
Gunslinger Girl (2003) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Takaya Hashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Akira Ishida
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Masaki Terasoma
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Takahiro Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Masahiko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Hiroki Yasumoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Toshihide Tsuchiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Ima, soko ni iru boku (1999) (serial)
Hiroomi Sugino
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Barakamon (2014) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Ryūzaburō Ōtomo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Tomoyuki Shimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kanji Suzumori
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Eiji Miyashita
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Paripi Kómei (2022) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Yasumichi Kushida
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Daisuke Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Cross Game (2009) (serial)
Yuuichi Ishigami
Japonia
Najlepsze seriale:
Psycho-Pass (2012) (serial)
Džodžo no kimjó na bóken (2012) (serial)
Suzumija Haruhi no júucu (2006) (serial)