Obsada
Zuzana Schulzová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zastretý farebný svet (1979) (film telewizyjny)
Smrt mouchy (1976)
Území strachu (1986) (film telewizyjny)
Alois Švehlík
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Czarni baronowie (1992)
Jaroslav Satoranský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Jana Březinová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Karel Houska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Jitka Asterová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Butelki zwrotne (2007)
Viktor Maurer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Veronika Žilková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serial)
Deskový statek (2008) (nagranie teatralne)
Věra Tichánková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Kinoautomat: Człowiek i jego dom (1967)
Śmierć nazywa się Engelchen (1963)
Lída Plachá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Bratranec Pons (1973) (film telewizyjny)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Jarmila Krulišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1971) (nagranie teatralne)
Tři spory (1981) (serial)
Muži jdou ve tmě (1975) (film telewizyjny)
Míla Myslíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Jan Okrouhlík
Najlepsze filmy:
Dům pro dva (1987)
Drodzy przyjaciele, tak! (1989)
Naděje má hluboké dno (1989) (film telewizyjny)
Miroslav Rous
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zamieć (1962)
Noc pianisty (1976)
Královské usínání (1974) (film telewizyjny)
Čestmír Válek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zločin na Zlenicích hradě (1971) (film telewizyjny)
Bratranec Pons (1973) (film telewizyjny)
Vlčí halíř (1975) (film telewizyjny)
Adolf Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Jiří Klem
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Milada Davidová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tęsknota (1958)
Jarní píseň (1944)
Polibek ze stadionu (1947)
Karel Linc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Poločas štěstí (1984)
Nevěsta (1970)
Posel úsvitu (1950)