Obsada
Jevgenij Leonov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gori, gori, moja zvězda (1969)
Sljozy kapali (1982)
Ně gorjuj! (1969)
Nonna Mordyukova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Wojna i pokój (1965)
Gori, gori, moja zvězda (1969)
Wojna i pokój: Natasza Rostowa (1966)
Inna Churikova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Idiot (2003) (serial)
Koška, kotoraja guljala sama po sebe (1988)
Vassa (1983)
Rita Gladunko
Związek Radziecki
Sergei Martinson
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Maugli (1973)
I žizň, i sljozy, i ljubov... (1984)
Szkarłatne żagle (1961)
Vyacheslav Nevinnyy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Něbesa obětovannyje (1991)
Garaz (1979)
Běregis avtomobilja (1966)
Владимир Басов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Chipollino (1972)
Otets Sergei (1978)
Prestuplenije i nakazanije (1970)
Mariya Vinogradova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Chipollino (1972)
Biurowy romans (1977)
Něbesa obětovannyje (1991)
Irina Skobtseva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Wojna i pokój (1965)
Otets Sergei (1978)
Waterloo (1970)
Saveliy Kramarov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
12 stuljev (1977) (serial)
Csillagosok, katonák (1967)
Novyje priključenija neulovimych (1968)
Alevtina Rumyantseva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Tri topolja na Pljuščiche (1967)
Lecą żurawie (1957)
Chodząc po Moskwie (1963)
Nikolay Parfyonov
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Sljozy kapali (1982)
Braťja Karamazovy (1969)
Csillagosok, katonák (1967)
Frunze Mkrtchyan
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Ně gorjuj! (1969)
Kaukaska branka, czyli nowe przygody Szurika (1966)
Mimino (1977)
Gennadiy Yalovich
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sljozy kapali (1982)
Chodząc po Moskwie (1963)
Kin-Dza-Dza! (1986)
Валентина Ананьина
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Vor (1997)
Lecą żurawie (1957)
Cast Away - Poza światem (2000)
Daniil Netrebin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Wojna i pokój (1965)
Wojna i pokój: Pierre Bezuchow (1967)
Dersu Uzała (1975)
Yuriy Sarantsev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Obratnoj dorogi nět (1970)
Prestuplenije i nakazanije (1970)
Žestokij romans (1984)
Olesya Ivanova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Biurowy romans (1977)
Kin-Dza-Dza! (1986)
A jesli eto ljubov? (1961)
Yuliya Dioshi
Najlepsze filmy:
Wojna i pokój (1965)
Osvobožděnije 3: Napravlenije glavnogo udara (1971)
Osvobožděnije 4: Bitva za Berlin (1971)
Vladimir Prokhorov
Najlepsze filmy:
V kvadrate 45 (1956)
Padenije Berlina, časť 2 (1949)
Padenije Berlina, časť 1 (1949)