Reżyseria:
Bernd BöhlichZdjęcia:
Eberhard GeickMuzyka:
Tomas KahaneObsada:
Heiner Lauterbach, Susanna Simon, Sylvester Groth, Anica Dobra, Jürgen Hentsch, Lisa Martinek, Arndt Schwering-Sohnrey, Tatjana Blacher (więcej)Obsada
Heiner Lauterbach
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tannbach (2015) (serial)
Sprawa Colliniego (2019)
Eksperyment (2001)
Susanna Simon
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Mesmer (1994)
Flirt (1995)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Sylvester Groth
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Bękarty wojny (2009)
Lektor (2008)
Anica Dobra
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Crni bombarder (1992)
Natasa (2001)
Tito i ja (1992)
Jürgen Hentsch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Totmacher (1995)
Ich war neunzehn (1968)
Tatort (1970) (serial)
Lisa Martinek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Labirynt kłamstw (2014)
Ich leih mir eine Familie (2006) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Arndt Schwering-Sohnrey
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Bękarty wojny (2009)
Fałszerze (2007)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Tatjana Blacher
Najlepsze filmy:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (film telewizyjny)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Maurice Teichert
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Rennschwein Rudi Rüssel 2 - Rudi rennt wieder! (2007)
Die Pferdeinsel (2006) (film telewizyjny)
Horst Günter Marx
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Ciemnoniebieski świat (2001)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Milchwald (2003)
Elisabeth Lanz
Austria
Najlepsze filmy:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Harald Schrott
Austria
Najlepsze filmy:
Legenda Rity (2000)
Wendezeit (2019) (film telewizyjny)
Der Seerosenteich (2002) (film telewizyjny)
Udo Kroschwald
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Pianista (2002)
Berlin Calling (2008)
Herbert (2015)
Buddy Elias
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Der Zauberberg (1982)
Kropla słońca (1999)
Was nützt die Liebe in Gedanken (2004)
Michael Greiling
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der Kopf des Mohren (1995)
Piorun i magiczny dom (2013)
Extralarge: Lord of the Sun (1993) (film telewizyjny)
Philipp Sonntag
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Grand Budapest Hotel (2014)
Bübchen (1968)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Matthias Fuchs
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Lola (1981)
Der Totmacher (1995)
Gotthard Lange
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Wróg u bram (2001)
Złodziejka książek (2013)
Trzy (2010)
Edgar M. Böhlke
Polska
Najlepsze filmy:
The Fisher King (1991)
Echte Kerle (1996)
Le Temps retrouvé (1999)
Janna Striebeck
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Tatort (1970) (serial)
Apropos Glück (2016) (film telewizyjny)