Scenariusz:
Scarlett Kleint, Walter Kärger, Herbert Lichtenfeld, Knut Boeser, Roswitha Seidel (więcej)Obsada:
Christian Quadflieg, Lambert Hamel, Suzanne von Borsody, Giovanni Guidelli, Nadeshda Brennicke, Tatjana Blacher, Rita Lengyel, Rainer Penkert, Gerhard Zemann, Volker Bruch, Mona Seefried (więcej)Obsada
Christian Quadflieg
Szwecja
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Lambert Hamel
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Wagner (1983) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Suzanne von Borsody
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Giovanni Guidelli
Włochy
Najlepsze seriale:
Love and Vendetta (2011) (serial)
Elisa di Rivombrosa (2003) (serial)
Don Matteo (2000) (serial)
Nadeshda Brennicke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
The Team (2015) (serial)
Das Geheimnis des Totenwaldes (2020) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatjana Blacher
Najlepsze seriale:
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Rita Lengyel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Alles außer Mord! (1994) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Rainer Penkert
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
The Winds of War (1983) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Gerhard Zemann
Austria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Komisarz Rex (1994) (serial)
Stockinger (1996) (serial)
Volker Bruch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Babylon Berlin (2017) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Mona Seefried
Austria
Najlepsze seriale:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Jürgen Tonkel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Kathrin Ackermann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Arsène Lupin (1971) (serial)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Constantin Gastmann
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Doktor z alpejskiej wioski (2008) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Franziska Sztavjanik
Austria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Tiere bis unters Dach (2010) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Ina Gogálová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Bocianie hniezdo (1981) (serial)
Záchranári (2003) (serial)
Johanna Bittenbinder
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tannbach (2015) (serial)
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Matthias Kupfer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Der Kleine Ritter Trenk (2011) (serial)
Zmowa milczenia (2017) (serial)
Janina Hartwig
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Pfarrer Braun (2003) (serial)
Hubert Mulzer
Niemcy
Najlepsze seriale:
Speer und er (2005) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)