Odcinki(16)
-
Odjíždím (S02E01)
-
Vzhůru nohama (S02E02)
-
Marmeladia.cz (S02E03)
-
Hejty (S02E04)
-
Pohár (S02E05)
-
Valentýn (S02E06)
-
Jak pohlídat Mikeše (S02E07)
-
Neštovice (S02E08)
-
Někdo tady překáží (S02E09)
-
Zámeček (S02E10)
-
Před pikolou za pikolou (S02E11)
-
Maturita (S02E12)
-
Smajlík (S02E13)
-
Chceš ho? (S02E14)
-
Zkouška dospělosti (S02E15)
-
Střecha nad hlavou (S02E16)
Obsada
Petr Kotora
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Volha (2023) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Martin Trnavský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Lotti Töpfer
Najlepsze seriale:
Jedna rodina (2022) (serial)
Ladislav Frej st.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Leoš Noha
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Kancelář Blaník (2014) (serial)
MOST! (2019) (serial)
Jiří Ployhar ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Halka Jeřábek Třešňáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kancelář Blaník (2014) (serial)
Geniusz (2017) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Oliver Vyskočil
Czechy
Najlepsze seriale:
Půlnoční zpověď (2023) (serial)
Jedna rodina (2022) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Lenka Zahradnická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rozgrzeszenie (2017) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Carmen Mayerová
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Tomáš Slavíček
Najlepsze seriale:
Czerwona linia (2018) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Boží mlýny (2021) (serial)
Kateřina Klausová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Za oponou (2019) (serial)
Živé terče (2019) (serial)
Malvína Pachlová
Czechosłowacja
Monika Timková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyšehrad (2016) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Semestr (2016) (serial)
Miloslav Mejzlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Martin Sitta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Karolína Synková
Najlepsze seriale:
Jedna rodina (2022) (serial)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serial)
Petra Johansson
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Jitřní záře (2022) (serial)