Reżyseria:
Miroslav SobotaScenariusz:
Michaela ČernáZdjęcia:
Peter BeňaMuzyka:
Vratislav ŠrámekObsada:
Vilém Udatný, Kateřina Březinová, Josef Somr, Jitka Schneiderová, Martin Štěpánek, Jiří Langmajer, Jiří Strach, Ivana Andrlová, Viktor Preiss, Blažena Holišová, Jaroslava Obermaierová (więcej)Obsada
Vilém Udatný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Maska a tvář (2005) (nagranie teatralne)
Kateřina Březinová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Počkej, až zhasnu (2002) (film telewizyjny)
Hodný chlapec (2004) (film telewizyjny)
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Jitka Schneiderová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Samotni (2000)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Martin Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Oskarżony (1964)
Jiří Langmajer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (film telewizyjny)
Jiří Strach
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Lotrando a Zubejda (1996)
Ztracená brána (2012) (serial)
Ivana Andrlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (film telewizyjny)
Otec nebo bratr (1978) (film telewizyjny)
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Blažena Holišová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaroslava Obermaierová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Młot na czarownice (1969)
Lucerna (1967) (film telewizyjny)
Jiří Knot
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Dalimil Klapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Dziewczyna na miotle (1971)
Saturnin (1994)
Stanislav Veselý
Najlepsze filmy:
Dziewiate serce (1978)
Zázračné meče (2001) (film telewizyjny)
Z pekla štěstí 2 (2001)
Oldřich Hrůza
Najlepsze filmy:
Babí léto (2001)
In nomine Patris (2004) (film telewizyjny)
Oběti (1999) (serial)
Miroslav Večerka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zázračné meče (2001) (film telewizyjny)
Krejzovi (2018) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Marek Libert
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Dzieci Swinga (1993)
Maigret (1991) (serial)
Filip Huml
Najlepsze filmy:
Zázračné meče (2001) (film telewizyjny)
Petra Cicáková
Najlepsze filmy:
Zázračné meče (2001) (film telewizyjny)
Stanislav Štolba
Najlepsze filmy:
Zázračné meče (2001) (film telewizyjny)