Eikoku koi monogatari Emma - Season 1 (2005) (seria)
Scenariusz:
池田眞美子Zdjęcia:
Atsuho MatsumotoMuzyka:
Kunihiko RyouObsada:
Yumi Tōma, Tokuyoshi Kawashima, Tomomichi Nishimura, Kōki Miyata, Noriko Shitaya, Sanae Kobayashi, Sayaka Ōhara, Yūji Ueda, Yūji Mikimoto, Kaori Mizuhashi, Kazusa Murai, Yōko Honna, 宇乃音亜季 (więcej)Obsada
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Tokuyoshi Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
GTO (1999) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Kōki Miyata
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Yūji Mikimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kaori Mizuhashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hellsing (2001) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Kazusa Murai
Japonia
Najlepsze seriale:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
Fullmetal Panic? Fumoffu (2003) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Yōko Honna
Japonia
Najlepsze seriale:
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
宇乃音亜季
Japonia
Najlepsze seriale:
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Ruri Asano
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Saori Seto
Japonia
Najlepsze seriale:
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Initial D Final Stage (2014) (serial)
すずき紀子
Japonia
Najlepsze seriale:
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Širokuma Café (2012) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Yoshinori Sonobe
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)