Eikoku koi monogatari Emma - Season 1 (2005) (seria)
Reżyseria:
Tsuneo KobayashiScenariusz:
池田眞美子Zdjęcia:
Atsuho MatsumotoMuzyka:
Kunihiko RyouObsada:
Yumi Tōma, Tokuyoshi Kawashima, Tomomichi Nishimura, Kōki Miyata, Noriko Shitaya, Sanae Kobayashi, Sayaka Ōhara, Yūji Ueda, Akio Nojima, Yūji Mikimoto, Kaori Mizuhashi, Keiko Aizawa, Saori Seto (więcej)Obsada
Yumi Tōma
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Ranma ½ OAV (1993) (serial)
Tokuyoshi Kawashima
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
GTO (1999) (serial)
Tomomichi Nishimura
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Kōki Miyata
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sanae Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Hikaru no go (2001) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Yūji Ueda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Akio Nojima
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Mušiši (2005) (serial)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serial)
Yūji Mikimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Kaori Mizuhashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hellsing (2001) (serial)
Mahó šódžo Madoka Magika (2011) (serial)
Hellsing (2006) (serial)
Keiko Aizawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Last Exile (2003) (serial)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serial)
Saori Seto
Japonia
Najlepsze seriale:
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
Džundžó Romantica (2008) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Aya Endō
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yōko Honna
Japonia
Najlepsze seriale:
Eikoku koi monogatari Emma (2005) (serial)
xxxHOLiC (2006) (serial)
Sword Art Online (2012) (serial)
Katsunosuke Hori
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Shizuka Itō
Japonia
Najlepsze seriale:
Oši no ko (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)