Obsada
Dieter Okras
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Sasha Krasnobajew
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Heinz Lieven
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Ein Mann steht seine Frau (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Sven Lehmann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Die Wölfe (2009) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Rüdiger Kuhlbrodt
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Thomas Lehmann
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Yasmina Filali
Francja
Najlepsze seriale:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Sven Gerhardt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Deutschland (2015) (serial)
Gladbeck (2018) (serial)
Ku'damm 63 (2021) (serial)
Kai Möller
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Balduin Baas
Polska
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (serial)
Dietmar König
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Zürich-Krimi (2016) (serial)
Ulrich Wiggers
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Alexander Löffler
Niemcy
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Cleveren (1998) (serial)
Doppelter Einsatz (1994) (serial)
Sabine Wegner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Die Cleveren (1998) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Klaus Mikoleit
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Um Himmels Willen (2002) (serial)
Claude-Oliver Rudolph
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Das Boot (1985) (serial)
Ijon Tichy: Raumpilot (2007) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Meike Harten
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Doppelter Einsatz (1994) (serial)
Daniela Hoffmann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Fabian Oscar Wien
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Marcela Musso
Argentyna
Najlepsze seriale:
Rosamunde Pilcher (1993) (serial)
Doppelter Einsatz (1994) (serial)