Der Fahnder - Season 7 (1996) (seria)
Kryminał
Niemcy,
1997, 50 min
Obsada
Jörg Schüttauf
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serial)
Bankowa gra (2018) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Werner Asam
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Die Toten vom Bodensee (2014) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Lena Sabine Berg
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Der Bestatter (2013) (serial)
Berlin, Berlin (2002) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Fred Berghoff
Najlepsze seriale:
Dr. Stefan Frank - Der Arzt dem die Frauen vertrauen (1995) (serial)
Matthias Friedrich
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
Wolffs Revier (1992) (serial)
Gudo Hoegel
Niemcy
Najlepsze seriale:
Hexe Lilli (2004) (serial)
Der Mondbär (2007) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Till Kretzschmar
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Im Namen des Gesetzes (1994) (serial)
George Lenz
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Geniusz (2017) (serial)
Alienista (2018) (serial)
37 dni - droga do I wojny światowej (2014) (serial)
Krzysztof Machowski
Polska
Najlepsze seriale:
Prawo Agaty (2012) (serial)
Na dobre i na złe (1999) (serial)
M jak miłość (2000) (serial)
Dietrich Mattausch
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Letzte Bulle (2010) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Jophi Ries
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Stefan Rutz
Szwajcaria
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Susann Uplegger
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Liebe am Fjord (2010) (serial)
Norbert Wartha
Najlepsze seriale:
Forsthaus Falkenau (1989) (serial)