Reżyseria:
Oskar RoehlerScenariusz:
Oskar RoehlerZdjęcia:
Carl-Friedrich KoschnickMuzyka:
Martin TodsharowObsada:
Edgar Selge, Katja Flint, Zora Holt, Dieter Laser, Franziska Walser, Hannelore Elsner, Christine Harbort, Buddy Giovinazzo, Eva Mattes, Natalia Wörner (więcej)Obsada
Edgar Selge
Najlepsze filmy:
Hamsun (1996)
Eksperyment (2001)
Poll (2010)
Katja Flint
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Ich werde nicht schweigen (2017) (film telewizyjny)
Marlena (2000)
Zora Holt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Miłość z przedszkola (2007)
Agnes und seine Brüder (2004)
Kampfansage - Der letzte Schüler (2005)
Dieter Laser
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Utracona cześć Katarzyny Blum (1975)
Listopad (2017)
Król Olch (1996)
Franziska Walser
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Reine Geschmacksache (2007)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Hannelore Elsner
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Electro Ghetto - Czas nas odmienia (2010)
Der letzte Mentsch (2014)
Christine Harbort
Niemcy
Najlepsze filmy:
Mephisto (1981)
Die Unberührbare (2000)
Tunel ku wolności (2001)
Buddy Giovinazzo
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Combat Shock (1984)
No Way Home (1996)
Eva Mattes
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Wróg u bram (2001)
Wildwechsel (1973) (film telewizyjny)
Stroszek (1977)
Natalia Wörner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tannbach (2015) (serial)
Der Seerosenteich (2002) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Vadim Glowna
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Rok spokojnego słońca (1984)
Die Unberührbare (2000)
Żelazny krzyż (1977)
Rolf Peter Kahl
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Berlin Calling (2008)
Oh Boy! (2012)
Deadly Maria (1993)
Mo Asumang
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Autor widmo (2010)
Anne Sarah Hartung
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Wolfsfährte (2010) (film telewizyjny)
Ralf Richter
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Okręt (1981)
Manta - Der Film (1991)
Decoder (1984)
Tatiani Katrantzi
Grecja
Najlepsze filmy:
Na nowej drodze (2007) (film telewizyjny)
Vermisst - Liebe kann tödlich sein (2007) (film telewizyjny)
S.O.S. Barracuda: Der Hai von Mallorca (2001) (film telewizyjny)
Felix Bresser
Najlepsze filmy:
Agnes und seine Brüder (2004)
Gerry Jochum
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Die Quellen des Lebens (2013)
Zabou (1987)
Constanze Behrends
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Der Rote Kakadu (2006)
Die Grenze (2010) (film telewizyjny)
Wolfgang Joop
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Fahr zur Hölle, Schwester! (2002) (film telewizyjny)