Reżyseria:
Hartmut GriesmayrZdjęcia:
Jörg SeidlObsada:
Harald Juhnke, Udo Samel, Rolf Becker, Gottfried Vollmer, Brigitte Mira, Wolfgang Völz, Lisa Martinek, Krystian Martinek, Hardy Krüger Jr., Lara Lamberti, Claudia Rieschel, Annekathrin Bürger (więcej)Obsada
Harald Juhnke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Good Bye Lenin! (2003)
U47 - Kapitänleutnant Prien (1958)
Asterix podbija Amerykę (1994)
Udo Samel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der siebente Kontinent (1989)
Die Rebellion (1993) (film telewizyjny)
In weiter Ferne, so nah! (1993)
Rolf Becker
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Utracona cześć Katarzyny Blum (1975)
Cardillac (1969)
Gottfried Vollmer
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Der Zauberberg (1982)
Fickende Fische (2002)
Pańskie czasy (2018)
Brigitte Mira
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
Angst essen Seele auf (1974)
Satansbraten (1976)
Wolfgang Völz
Najlepsze filmy:
Dieter - Der Film (2006) (film telewizyjny)
La Vingt-cinquième Heure (1967)
Funeral in Berlin (1966)
Lisa Martinek
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Labirynt kłamstw (2014)
Ich leih mir eine Familie (2006) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Krystian Martinek
Polska
Najlepsze filmy:
Honig im Kopf (2014)
Tatort (1970) (serial)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Hardy Krüger Jr.
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Zamach w Wilczym Szańcu (2004) (film telewizyjny)
Asterix i Obelix kontra Cezar (1999)
Michele Strogoff - il corriere dello zar (1999) (film telewizyjny)
Lara Lamberti
Francja
Najlepsze filmy:
Mahulena, zlatá panna (1986)
Ostrze w ciemności (1983)
Aenigma (1987)
Claudia Rieschel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Le Serpent (1973)
Rosenstrasse (2003)
Tatort (1970) (serial)
Annekathrin Bürger
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Sein letztes Rennen (2013)
Das unsichtbare Visier (1973) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Lutz Mackensy
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Abenteuer von Pico und Columbus (1992)
Otto - Der Film (1985)
Hot Dogs: Wau - wir sind reich! (1999)
Hans Peter Korff
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Freistatt (2014)
Pappa ante Portas (1991)
Peppermint-Frieden (1983)
Veit Stübner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Upadek (2004)
Gloomy Sunday - Ein Lied von Liebe und Tod (1999)
Fickende Fische (2002)
Tamara Rohloff
Niemcy
Najlepsze filmy:
Singlefalle - Liebesspiele bis in den Tod, Die (1999) (film telewizyjny)
Inga Lindström (2004) (serial)
Reiner Heise
Najlepsze filmy:
Tunel ku wolności (2001)
Der Aufenthalt (1983)
Kobieta i obcy (1985)
Neithardt Riedel
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Utta Danella - Der Sommer des glücklichen Narren (2002) (film telewizyjny)
Der Parkhausmörder (1996) (film telewizyjny)
Gerd David
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Peter Mohrdieck
Niemcy
Najlepsze filmy:
Glück (2012)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Mutters Courage (1995)