Przygodowy / Komedia / Dramat
Stany Zjednoczone,
1997, 63x120 min
Twórcy:
Jonathan Schmock, Nell Scovell, Dick Clair, Howard Leeds, Jerry Mayer, Jenna McMahon (więcej)Zdjęcia:
Laszlo George, Ron Orieux, David Burr, Albert J. Dunk, Philip Linzey, David A. Makin (więcej)Obsada:
David Sparrow, Will Friedle, Joe Dinicol, Laurie Murdoch, Neil Crone, Joel Brooks, Debra McGrath, Claudio Masciulli, Gerry Quigley, Peter Keleghan, Cliff Saunders, Drew Carey, Melissa Joan Hart (więcej)Obsada
Mark Mitchell
Australia
Najlepsze seriale:
Anzacs (1985) (serial)
Ucieczka w kosmos (1999) (serial)
Jack Irish (2016) (serial)
Kristin Draudt
Najlepsze seriale:
L.A. Law (1986) (serial)
Dan Biggers
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Queen (1993) (serial)
Gorączka nocy (1988) (serial)
Savannah (1996) (serial)
Donnie Kehr
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
House of Cards (2013) (serial)
Marvel: Daredevil (2015) (serial)
Wybrani (2011) (serial)
Toni Ellwand
Najlepsze seriale:
Queer as Folk (2000) (serial)
Opowieść podręcznej (2017) (serial)
Hannibal (2013) (serial)
Andy Houts
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Aaahh!!! Real Monsters (1994) (serial)
Ellen (1994) (serial)
Duckman: Private Dick/Family Man (1994) (serial)
André Carthen
Najlepsze seriale:
Rugrats (1991) (serial)
Even Stevens (2000) (serial)
The Drew Carey Show (1995) (serial)
Ryan O'Donohue
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
The New Batman Adventures (1997) (serial)
Recess (1997) (serial)
Batman Beyond (1999) (serial)
Lindsay Ridgeway
Stany Zjednoczone
Najlepsze seriale:
Boy Meets World (1993) (serial)
Star Trek: Voyager (1995) (serial)
Sonic the Hedgehog (1993) (serial)
Jade Pawluk
Najlepsze seriale:
Peacemaker (2022) (serial)
Sprzątaczka (2021) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Kasper Michaels
Kanada
Najlepsze seriale:
Strange Luck (1995) (serial)
Z Archiwum X (1993) (serial)
Trup jak ja (2003) (serial)
Danny Steele
Najlepsze seriale:
Breaker High (1997) (serial)
The New Addams Family (1998) (serial)
Strażnik Teksasu (1993) (serial)
Douglas Newell
Najlepsze seriale:
Strange Luck (1995) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Chas Harrison
Najlepsze seriale:
Edgemont (2000) (serial)
Breaker High (1997) (serial)
Honey, I Shrunk the Kids: The TV Show (1997) (serial)
Kevin Hansen
Najlepsze seriale:
Into the West (2005) (serial)
Trup jak ja (2003) (serial)
Po tamtej stronie (1995) (serial)
Rob deLeeuw
Kanada
Najlepsze seriale:
Fargo (2014) (serial)
Kumple (2007) (serial)
Nie z tego świata (2005) (serial)
Kintaro Akiyama
Najlepsze seriale:
Łebska ekipa (2014) (serial)
Tony Sciara
Najlepsze seriale:
Bad Blood (2017) (serial)
Man Seeking Woman (2015) (serial)
Doc (2001) (serial)
Balázs Koós
Najlepsze seriale:
Traders (1996) (serial)
Superman i Lois (2021) (serial)
Code Name: Eternity (1999) (serial)
Richard Blackburn
Najlepsze seriale:
W garniturach (2011) (serial)
Queer as Folk (2000) (serial)
Opowieść podręcznej (2017) (serial)