Reżyseria:
Jaroslav DudekScenariusz:
Eva ŠtorkováZdjęcia:
Jindřich NovotnýMuzyka:
Jan F. FischerObsada:
Ladislav Pešek, Jiřina Štěpničková, Vladimír Hlavatý, Marie Rosůlková, Daniela Kolářová, Jaroslav Moučka, Blanka Waleská, Dana Medřická, Jiří Sovák, Zdena Hadrbolcová, František Filipovský (więcej)Obsada
Ladislav Pešek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Droga do głębi duszy studenckiej (1939)
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Jiřina Štěpničková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Vladimír Hlavatý
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Zamach (1964)
Marie Rosůlková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Palacz zwłok (1968)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaroslav Moučka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Krabat - Uczeń czarnoksiężnika (1977)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Blanka Waleská
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Dana Medřická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Jiří Sovák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Światowcy (1969)
Kola (1996)
Zdena Hadrbolcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Łobuziaki (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (film telewizyjny)
František Filipovský
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Lišák Pseudolus (1960) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Josef Somr
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Luděk Sobota
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Petr Nárožný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (teledysk)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Václav Štekl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Lemoniadowy Joe (1964)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Josef Bláha
Jugosławia
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Zdeněk Řehoř
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Karel Augusta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Luděk Kopřiva
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Signum laudis (1980)
Zločin lorda Savila (1967) (film telewizyjny)
Jiří Lír
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Palacz zwłok (1968)