Obsada
Vladimir Samoylov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sibiriada (1979)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Ljubov moja, pěčal moja (1978)
Валентина Федотова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Kavkazskij plennik (1996)
Boris Shcherbakov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Legenda 17 (2013)
Podarok čjornogo kolduna (1978)
Gosťja iz buduščego (1984) (serial)
Alexandr Goloborodko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Viimne reliikvia (1969)
Stalingrad (1990)
Ljubimaja ženščina mechanika Gavrilova (1981)
Sergey Makovetskiy
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Gibel imperii (2005) (serial)
Tri bogatyrja na dalnich běregach (2012)
Tri bogatyrja i Šamachanskaja carica (2010)
Валентина Титова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Otets Sergei (1978)
I na kamňach rastut děrevja (1985)
Nežnyj vozrast (2000)
Aleksandr Potapov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Afonia (1975)
Szare wilki (1993)
Čudo (2009)
Pjotr Ščerbakov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Biurowy romans (1977)
Sljozy kapali (1982)
Garaz (1979)
Yevgeni Matveyev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Front v tylu vraga (1981)
Front za linia frontu (1977)
Jemeljan Pugačjov (1978)
Alevtina Rumyantseva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Tri topolja na Pljuščiche (1967)
Lecą żurawie (1957)
Chodząc po Moskwie (1963)
Mikhail Kokshenov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Garaz (1979)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Duma o Kovpake: Karpaty, Karpaty... (1976)
Aleksandr Sirin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Tri muškeťora (2013)
Berascejskaja krepasc (2010)
Bližnij krug (1991)
Georgiy Nikolaenko
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Front za linia frontu (1977)
Lyudmila Zaytseva
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Skazka o Zvjozdnom malčike (1983) (film telewizyjny)
Dvadcať dněj bez vojny (1976)
Moskva, ljubov moja (1974)
Yuriy Sarantsev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Obratnoj dorogi nět (1970)
Prestuplenije i nakazanije (1970)
Žestokij romans (1984)
Valentina Berezutskaya
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Vor (1997)
Sibiriada (1979)
Lecą żurawie (1957)
Tatyana Agafonova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Larisa Barabanova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Mimino (1977)
Moskwa nie wierzy łzom (1979)
Samolot w płomieniach (1979)
Anatoliy Solovyov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Sljozy kapali (1982)
Legenda o Tile (1976)
Moj laskovyj i něžnyj zvěr (1978)
Larisa Negreeva-Tseslyak
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Ně možet byť! (1975)
Tak tu cicho o zmierzchu... (2015)