Reżyseria:
Jiří AdamecScenariusz:
Jiří ŠvejdaZdjęcia:
Antonín KovácsMuzyka:
Martin KratochvílObsada:
Roman Skamene, Tomáš Juřička, Jiří Schmitzer, Ivan Luťanský, Martin Hron, Jan Teplý st., Ljuba Krbová, Ladislav Křiváček, Petr Haničinec, Miroslav Zounar, Petr Oliva, Oldřich Vlach (więcej)Obsada
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Mňága - Happy end (1996)
Tomáš Juřička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
All Quiet on the Western Front (1979) (film telewizyjny)
Člověk proti zkáze (1989)
Jiří Schmitzer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Święto przebiśniegu (1983)
Ivan Luťanský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Jako bychom se ani neznali (1982) (nagranie teatralne)
Tři spory (1981) (serial)
Martin Hron
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Tajemnica stalowego miasta (1978)
Czołgowy batalion (1991)
Jan Teplý st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Ljuba Krbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Tři spory (1981) (serial)
Ladislav Křiváček
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Ucho (1970)
Święto przebiśniegu (1983)
Petr Haničinec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Miroslav Zounar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V zámku a podzámčí (1981) (film telewizyjny)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Petr Oliva
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Zamach (1964)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Záchvěv strachu (1984)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Bedřich Prokoš
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Kelner, płacić! (1980)
Adolf Filip
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Marie Motlová
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Straszne skutki awarii telewizora (1969)
Lampy naftowe (1971)
Tomáš Sedláček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Muži jdou ve tmě (1975) (film telewizyjny)
Pavel Rubeš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gdyby tysiąc klarnetów (1964)
Romaneto (1980)
Můj nezdolný lev (1980) (film telewizyjny)
Marcel Vašinka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lakomec (1978) (film telewizyjny)
Oldřich Janovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Skowronki na uwięzi (1969)
Zločin lorda Savila (1967) (film telewizyjny)
Magdaléna Weigertová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szybko tu, szybko tam (1988)
Zrádci (2020) (serial)
Střílej oběma rukama (1976) (film telewizyjny)