Reżyseria:
Philip LeacockScenariusz:
Sandor SternZdjęcia:
William CronjagerMuzyka:
Earle HagenObsada:
Claude Akins, Patty Duke, William Daniels, Frank Converse, George Hamilton, Murray Hamilton, Jane Seymour, Beatrice Straight, Michael Lerner, John Roper, Susan Howard, Thalmus Rasulala (więcej)Obsada
Claude Akins
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Kto sieje wiatr (1960)
Ucieczka w kajdanach (1958)
Rio Bravo (1959)
Patty Duke
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Cudotwórczyni (1962)
Everybody's Baby: The Rescue of Jessica McClure (1989) (film telewizyjny)
Ja, Natalia (1969)
William Daniels
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Absolwent (1967)
1776 (1972)
Two for the Road (1967)
Frank Converse
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Anne of Green Gables: The Sequel (1987) (film telewizyjny)
Columbo (1971) (serial)
The Pilot (1980)
George Hamilton
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Godfather Trilogy: 1901-1980 (1992) (film telewizyjny)
Ojciec chrzestny III (1990)
Korzenie (1977) (serial)
Murray Hamilton
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Absolwent (1967)
Szczęki (1975)
Więzień Brubaker (1980)
Jane Seymour
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
La Révolution française (1989) (film telewizyjny)
The Scarlet Pimpernel (1982) (film telewizyjny)
East of Eden (1981) (serial)
Beatrice Straight
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Nun's Story (1959)
Network (1976)
Duch (1982)
Michael Lerner
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Barton Fink (1991)
Outlaw Blues (1977)
Newsies (1992)
John Roper
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Topaz (1969)
Thieves Like Us (1974)
Susan Howard
Stany Zjednoczone
Thalmus Rasulala
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Korzenie (1977) (serial)
The Out of Towners (1970)
Fun with Dick and Jane (1977)
Bonnie Bartlett
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Frances (1982)
V (1983) (film telewizyjny)
Północ-Południe (1985) (serial)
J. Patrick McNamara
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Roots: The Next Generations (1979) (serial)
Bliskie spotkania trzeciego stopnia (1977)
Gross Anatomy (1989)
Fred Lerner
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szklana pułapka (1988)
Papillon (1973)
Ostatni skaut (1991)
Rafael Campos
Dominikana
Najlepsze filmy:
The Name of the Game (1968) (serial)
V: The Final Battle (1984) (serial)
Szkolna dżungla (1955)
John Durren
Najlepsze filmy:
The Gumball Rally (1976)
Mr. Horn (1979) (film telewizyjny)
Who'll Stop the Rain (1978)
Joshua Bryant
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Into the West (2005) (serial)
The Lost Room (2006) (serial)
Columbo (1971) (serial)
Jim Storm
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Kansas City Massacre (1975) (film telewizyjny)
Night of Dark Shadows (1971)
Without a Trace (1983)
Fritzi Burr
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Chinatown (1974)
The Star Chamber (1983)
Driving Me Crazy (1991)