Wykonawca:
Tereza Kostková (prezenter), Adéla Gondíková (prezenter), Aleš Cibulka (prezenter), Vasil Fridrich (prezenter), Regina Rázlová, Linda Rybová, Marek Adamczyk, Jana Stryková, Mirai Navrátil (więcej)Występują
David Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Teremin (2010) (nagranie teatralne)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Ben Cristovao
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Wojna królów (2022)
Mirai v O2 areně (2022) (koncert)
Honza Dědek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wielkie marzenia (2023)
Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)
Martina Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (nagranie teatralne)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Hynek Čermák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dabing Street (2014) (nagranie teatralne)
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Eva Salvatore Burešová
Czechy
Najlepsze filmy:
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Koncert pro Moravu (2021) (koncert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)
Valérie Zawadská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Krowa (1993)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Albert Čuba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Slyšení (2017) (nagranie teatralne)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Bull (2019) (nagranie teatralne)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Milan Šteindler
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Česká soda (1998)
Jenovéfa Boková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Informator (2020) (serial)
Dowód osobisty (2010)
Martin Myšička
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Oblomov (2002) (nagranie teatralne)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (nagranie teatralne)
Tereza Ramba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amerikánka Vol. 9: V dětském sanatoriu (2020) (nagranie teatralne)
BrainStorm (2008) (film telewizyjny)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (nagranie teatralne)
Miloš Čermák
Czechosłowacja
Ondřej Havelka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Ladislav Frej st.
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jára Cimrman śpi (1983)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Signum laudis (1980)
Jana Paulová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Śmierć pięknych saren (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (nagranie teatralne)
Jitka Schneiderová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Samotni (2000)
Ďáblova lest (2009) (serial)
Taťána Kuchařová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Správnej dres (2015) (film telewizyjny)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serial)
Donšajni (2013)
Vladimír Javorský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Koncert V... (1990) (nagranie teatralne)