Dramat / Komedia
Czechy,
2021, 149 min
Obsada
Marie Poulová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Němá tajemství (2023)
Nevinné lži (2013) (serial)
Jan Hus (2015) (film telewizyjny)
Lenka Svadbíková-Veliká
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Faidra (2008) (nagranie teatralne)
Naši furianti (2011) (nagranie teatralne)
Magdalena Zimová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Faidra (2008) (nagranie teatralne)
Jan Vondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Jan Meduna
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Naši furianti (2011) (nagranie teatralne)
Pierwotniak, Piękniś, Kropka i Karel (2021)
Pavel Neškudla
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lidská tragikomedie (2021) (nagranie teatralne)
Okupacja (2021)
Ja, Olga Hepnarova (2016)
Michaela Doležalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Faidra (2008) (nagranie teatralne)
Pavel Tesař
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Martin Veliký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (nagranie teatralne)
Lhář (2005) (nagranie teatralne)
Běsi (2008) (nagranie teatralne)
Tomáš Turek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Eva Hacurová
Czechy
Najlepsze filmy:
Błędy (2021)
Jak si nepodělat život (2019) (serial)
Grand Prix (2022)
Petr Jeništa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stavrogin je ďábel (2005) (nagranie teatralne)
Jedno życie (2023)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Klára Oltová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Král Lear (2003) (nagranie teatralne)
Soudné sestry (2007) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)