Muzyka:
David SolařObsada:
Jakub Štáfek, Alžbeta Ferencová, Tomas Sean Pšenička, Peter Nádasdi, Bořek Slezáček, Vilma Cibulková, Leona, Verica Nedeska, Xindl X, Vladimír Kobielský (więcej)Odcinki(8)
-
Dobro došli (E01)
-
Povídka (E02)
-
Příliš mnoho kouzelníků (E03)
-
Spoluhráčky (E04)
-
Smím prosit? (E05)
-
Indiáni (E06)
-
Potápěči (E07)
-
Svatba plná nenávisti (E08)
Obsada
Jan Plouhar
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Zuzana Konečná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Za sklom (2016) (serial)
Prokurátorka (2023) (serial)
Tomáš Petřík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Přemysl Boublík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Dagmar Zázvůrková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Polda (2016) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Matěj Nechvátal
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případ Roubal (2021) (serial)
Pět mrtvých psů (2016) (serial)
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Lukáš Rous
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Monika Timková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Vyšehrad (2016) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Semestr (2016) (serial)
Kateřina Jirmanová Soukupová
Najlepsze seriale:
Policie Hvar (2024) (serial)
Daniel Kadlec
Najlepsze seriale:
Život je hra (2018) (serial)
Iveta (2022) (serial)
Tátové na tahu (2018) (serial)
Roman Slovák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Michal Režný
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Mesto tieňov (2008) (serial)
Čas nádejí (2024) (serial)
Antonio Šoposki
Czechy
Kristína Palonder Greppelová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tajné životy (2014) (serial)
Šťastná rybka (2022) (serial)
Einstein (2023) (serial)
Štěpán Tuček
Czechy
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Případ Roubal (2021) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Braňo Mosný
Słowacja
Najlepsze seriale:
Sestričky (2018) (serial)
Policie Hvar (2024) (serial)
Chatári (2022) (serial)
Marta Kurčík-Potančoková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mesto tieňov (2008) (serial)
Prokurátorka (2023) (serial)
Kriminálka Kraj (2022) (serial)
Miloslav Mejzlík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Táňa Malíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Guru (2022) (serial)
Ivo Gogál
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Alžbetin dvor (1986) (serial)
Volha (2023) (serial)
Oběti (1999) (serial)