Reżyseria:
Susanne ZankeZdjęcia:
Tamas UjlakiMuzyka:
Andreas SchillingObsada:
Sylvester Groth, Annett Renneberg, Petra Zieser, Bernd Stegemann, Matthias Matschke, Peter Rühring, Oliver Boysen, Sebastian Kroehnert, Nic Romm (więcej)Obsada
Sylvester Groth
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Nasze matki, nasi ojcowie (2013) (serial)
Bękarty wojny (2009)
Lektor (2008)
Annett Renneberg
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Tatort (1970) (serial)
Models (2000) (film telewizyjny)
Ein starkes Team (1994) (serial)
Petra Zieser
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Edukatorzy (2004)
Ich werde nicht schweigen (2017) (film telewizyjny)
Krew i złoto (2023)
Bernd Stegemann
Najlepsze filmy:
Balon (2018)
Baader-Meinhof (2008)
Das Leben ist eine Baustelle. (1997)
Matthias Matschke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Grand Budapest Hotel (2014)
Słoneczna aleja (1999)
Wolfsburg (2003)
Peter Rühring
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Angielski pacjent (1996)
Bandits (1997)
Nichts als die Wahrheit (1999)
Oliver Boysen
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ein starkes Team (1994) (serial)
Ein Banker zum Verlieben (2003) (film telewizyjny)
Dreamboy macht Frauen glücklich (1999) (film telewizyjny)
Sebastian Kroehnert
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Mädchen Nr. 1 (2003) (film telewizyjny)
Die Nacht der lebenden Loser (2004)
Aniołki Charliego (2019)
Nic Romm
Najlepsze filmy:
Vicky Wielki Mały Wiking (2009)
Anonimus (2011)
Crazy (2000)
Jessica Richter
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Tata do pary (2011)
Das Lächeln der Tiefseefische (2005)
Tatort (1970) (serial)
Ottokar Lehrner
Austria
Najlepsze filmy:
Szczęście (2021)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Eva-Maria Kurz
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Terror 2000 - Intensivstation Deutschland (1992)
Free Rainer (2007)
Het meisje en de dood (2012)
Axel Häfner
Najlepsze filmy:
Das Wunder von Bern (2003)
Schimanski (1997) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Klaus Peeck
Najlepsze filmy:
Deutschstunde (2019)
Tatort (1970) (serial)
8 Uhr 28 (2010)
Bernhard Marsch
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Barfuss (2005)
Die Quellen des Lebens (2013)
Die Anruferin (2007)
Jannis Meng
Najlepsze filmy:
Ein Zwilling ist nicht genug (2004) (film telewizyjny)
Tornado - Der Zorn des Himmels (2006) (film telewizyjny)
Nicole Ernst
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Unsichtbare (2011)
Novemberkind (2008)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Willi Herren
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Lola + Bilidikid (1999)
Mężczyzna - Przedmiot pożądania (1994)
Tatort (1970) (serial)
Sebastian Rüger
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Baader-Meinhof (2008)
Hilde (2009)
Zamach w Wilczym Szańcu (2004) (film telewizyjny)