Tósóčú: Great Mission
Scenariusz:
Toshio YoshitakaMuzyka:
Koutarou NakagawaObsada:
Shōtarō Morikubo, Yumiko Kobayashi, Marina Inoue, Kazuya Nakai, Yū Shimamura, Yū Kobayashi, Daisuke Kishio, Takashi Matsuyama, 小松由佳, Misaki Watada, Sakura Kawaguchi, Yui Horie, Hideyuki Tanaka (więcej)Obsada
Shōtarō Morikubo
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Haikjú!! (2014) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yumiko Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Marina Inoue
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial) - aktor, narrator
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kazuya Nakai
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Initial D Fifth Stage (2012) (serial)
Yū Shimamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
Yū Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serial)
Daisuke Kishio
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Spy x Family (2022) (serial)
Takashi Matsuyama
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
小松由佳
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Misaki Watada
Japonia
Najlepsze seriale:
Bočči the Rock! (2022) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Sakura Kawaguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Tengoku daimakjó (2023) (serial)
Juru Camp (2018) (serial)
Yui Horie
Japonia
Najlepsze seriale:
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kami-sama hajimemashita OVA (2013) (serial)
Hideyuki Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Daisuke Hirakawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Hunter x Hunter (1999) (serial)
Toshihiko Seki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Yuuki Yamamoto
Japonia
Najlepsze seriale:
One Piece (1999) (serial)
Oníčan wa ošimai! (2023) (serial)
Oroka na tenši wa akuma to odoru (2024) (serial)
Ami Matsushima
Japonia
Najlepsze seriale:
Fruits Basket (2019) (serial)
Tonikaku Kawaii (2020) (serial)
Kakušigoto (2020) (serial)
Mark Okita (narrator)
Australia
Najlepsze seriale:
Scott Pilgrim zaskakuje (2023) (serial)
Himóto! Umaru-čan (2015) (serial)
Tiger & Bunny (2011) (serial)