Šin Kidó senki Gundam Wing
Scenariusz:
Toshifumi KawaseZdjęcia:
Youichi OogamiMuzyka:
Kō ŌtaniObsada:
Hikaru Midorikawa, 折笠愛, Takehito Koyasu, Ryōtarō Okiayu, Sayuri, Osamu Katō, Minoru Inaba, Yuzuru Fujimoto, Shin'ya Ōtaki, Masashi Hirose, Takashi Taguchi, Yūji Mikimoto, Toshiyuki Morikawa (więcej)Opisy(1)
The battle between the Tallgeese and Gundam concludes. Quatre is wounded, and Zechs refuses to fight for the Romfeller Foundation anymore. (Crunchyroll)
Obsada
Hikaru Midorikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
折笠愛
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Takehito Koyasu
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Ryōtarō Okiayu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Sayuri
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Samurai champloo (2004) (serial)
Osamu Katō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Candy Candy (1976) (serial)
Minoru Inaba
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serial)
Mononoke (2007) (serial)
Yuzuru Fujimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Shin'ya Ōtaki
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik (2003) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Masashi Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Takashi Taguchi
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Yūji Mikimoto
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Toshiyuki Morikawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Yoshio Kawai
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Monster (2004) (serial)
Slam Dunk (1993) (serial)
Daiki Nakamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Keiji Fujiwara
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Isshin Chiba
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)